Fotografie cu Marta A
0.00 din 0

Marta A
Bonă, Strada Poporului, Constanta

0.00 din 0
Full-time, Ocazional, Special
2520-6500 RON/Lună, 5-50 RON/Oră
Experiență: 3 ani
21 Ani
A ajutat 0 familii
  • Imagine care ilustrează că helperul vaccinat împotriva covid-19
  • Imagine care ilustrează că helperul carte de identitate verificată
  • Imagine care ilustrează că helperul peste 70% rată de răspuns
(BETA) Trimite mesaj
Rezervă helper-ul
Răspunde în aproximativ 54 minute

Recenzii

Cauți bonă în Strada Poporului, Constanta? Fă cunoștință cu Marta A:

Hi. I have experience with infants kids (0-2 years and bigger kids , I can clean also if needed. We can discuss any requirement you would have , I am looking for a full-time or part-time job , long-term or short-term , it doesn't really matter as long as we can understand good eachother. I am a creative and energic person , I know how to be friendly with kids and make them listen in the same time . I can offer you recomandation from my last jobs. I can make homeworks or creative things with kids. I don't smoke and I am a positive person . More details about payment or anything else in private you can call me or text whatsapp ,I am available at any hour . I took good care until now of kids from foreign families also.

Disponibilitate

Servicii

Dispus/ă să am grijă de maxim 3 copii

0 - 11 luni
1 - 3 ani
4 - 7 ani
8 - 12 ani
12+ ani

Alte calificări:

Experiență

Experiența mea: 3 ani

Sugari (0-1 an)
Preșcolari mici (1-3 ani)
Preșcolari mari (4-6 ani)
Școlari (6+ ani)

Pot să ajut și cu:

Tarife

Full-time: 2520-6500 RON/Lună - 10 Ore pe zi

Ocazional: 5-50 RON/Oră - 12 Ore pe zi

Alte detalii

Ofer și alte servicii:

Menaj

Educație

Studii absolvite: Liceu

Specializarea: tehnician in activitati economice

Limbi străine

Spaniola
Araba